בניית דקים

כולנו רואים כיום המון דקים בכל מקום שאליו אנו הולכים. עם זאת, לא כולם נותנים את הדעת לשאלה הפשוטה כיצד עושים בניית דקים באופן שיאפשר להם להחזיק מעמד לאורך תקופה ארוכה ולשמור על מראה מרשים. חברת בלקון מתמחה ביצירת הדקים האיכותיים ביותר לטובת לקוחותיה, תוך השקעה בפרטים הקטנים ביותר ונכונות להיות תמיד מוכנים ומזומנים לטובת הלקוחות, בין אם על מנת לבצע תחזוקה שוטפת או תיקון של שברים בלתי צפויים. הדקים מהווים מכלול רחב של סוגי עץ שניתן לבחור מהם, אך חברת בלקון תמיד ממליצה לפנות לעץ הטבעי והעמיד, משום שדווקא סוג דקים זה מהווה את סטנדרט האיכותי בתחום ההצללות והבנייה המפותחת.

מקומות שבהם בניית דקים מוסיפה נקודות בונוס רבות

הליך הבנייה של הדקים נעשה על ידי חברות מקצועיות ומיומנות שבנו את המוניטין שלהן בתחום לאורך זמן. להלן מספר מקומות שבהם ניתן לראות שימושים נרחבים בדקים והסיבות לפופולריות של פתרונות אלה. 

  • גינות פרטיות – אנשים בעלי בתים פרטיים משקיעים את מלוא המאמצים ליצירת מראה אסתטי בגינות, וחלק מכך הוא יצירת שבילים מרוצפים בדק בין החלקים השונים.
  • שטחים עסקיים – מקומות רבים המחפשים לשוות מראה ייחודי נעזרים בדק, כולל מסעדות, אולמות אירועים, וכו'.
  • פארקים עירוניים – רובנו התרגלנו לראות את הדקים בפארקים, טיילות לאורך הים, על גבי גשרים ועוד – משום שמדובר בפתרון בטיחותי ויחסית קל לתחזוקה.
  • מרפסות – מרפסות פרטיות או במקומות ציבוריים הופכות להרבה יותר נעימות ומזמינות באמצעות הדק, והוספה של מעקה משדרגת את המקום אפילו יותר. 

כללים להתנהלות נכונה עם רצפת דק

חשוב לזכור שמדובר בשטח מאוד עדין – מצד אחד לאחר בניית דקים ניתן ליהנות משטח מאוד עמיד בפני הליכה, ובאמצעות שימון אחת לחצי שנה עד שנה (בהתאם לתנועה במקום) ניתן ליהנות מתפקוד ארוך טווח של הדק. יחד עם זאת, חשוב מאוד להקפיד על בחירה של חומר בסיס נכון (למשל – עצים רכים כמו עץ אורן יוצרים דקים עדינים ושבירים יותר), וכן לדאוג לכיסוי והצללה במידת הצורך. הזמנה של שירות מקצועי לביצוע התחזוקה זוהי ההשקעה הנכונה ביותר לאחר ההזמנה. כמו כן, חשוב מאוד לדאוג לא להשתמש בחומרי ניקוי כימיים על הדקים, משום שזה עשוי לפגוע במרקם העץ.

בניית דקים מעץ

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call