דקים מעץ

על מנת ליהנות מהקיץ, כל אחד מאיתנו זקוק לפתרונות הצללה שיאפשרו לנו להרגיש בנוח גם בימים החמים ביותר. הדבר מתאפשר בזכות שילוב בין התנאים שמעל לראש שלנו, ואלו שמתחת לרגליים. דקים מעץ מהווים את הדרך הטובה ביותר להבטיח רצפה נעימה, לא חלקלקה ולא מסוכנת – וחברת בלקון דואגת לספק לכם את הדקים האיכותיים ביותר בשוק, על בסיס עבודה איכותית ומקצועית המדגישה תמיד את היתרונות של השטח שלכם עם לוחות עץ איכותיים ומפנקים. הזמינו ריצוף בדק עוד היום – ושפרו את חזות וחוויית השטח שלכם לבלי היכר! יותר ויותר שטחים מסחריים, ציבוריים ופרטיים כיום מרוצפים בדק עץ איכותי על מנת ליצור את החוויה האיכותית ביותר בזמן הביקור במקום.

אלו דקים מעץ יעשו את העבודה בצורה הטובה ביותר

כאשר מחליטים לרצף את השטח שלכם באמצעות דקים מעץ, יש לשים לב לאיכות המוצר, צורת ההתקנה וכו'. לפניכם מספר נושאים שיש לשים אליהם לב בעת בחירת השירות ודקויותיו השונות.

  • סוג הדק – קיימים דקים מסוגי עצים שונים (כגון עץ אורן, איפאה, קומרו וכו'), וכן דקים העשויים מחומרים סינטטיים.
  • תחזוקה – חשוב לזכור שכל דק דורש תחזוקה של אחת לחצי שנה ועד לשנה, כאשר העצים הקשים יותר נוטים להיות חזקים יותר. התחזוקה כוללת שימון של הלוחות והחלפות חלקים שנשברו, נסדקו וכו'.
  • מחיר כללי – כמובן שהפקטור של הכסף מהווה גורם חשוב ביותר בכל רכישה, כולל היחס שבין המחיר לבין התמורה שהוא נותן.

חידוש דקים מעץ עם חברת בלקון

על מנת לבחור בדק שישרת אתכם לאורך זמן, יש להתאים נכונה את החומר של הדק לתנאים שלכם – במידה והדק יהיה פתוח במהלך חודשי החורף, חשוב שהעץ יהיה עמיד בפני מים ולחות ולא יתנפח אחרי הגשם הראשון. במידה ותהיה הרבה תנועה על הדק, חשוב שיהיה עשוי מעץ עמיד במיוחד. כמו כן, על מנת שהדק ישרת אתכם לאורך זמן, כדאי לפנות לספק שמסוגל להעניק לכם את התחזוקה השוטפת הדרושה אחת לחצי שנה עד אחת לשנה. כך תוכלו להיות בטוחים שהדקים יחזיקו מעמד לאורך זמן וישמחו אתכם ואת האורחים או הלקוחות באופן יעיל.

דקים מעץ איכותי - חידוש והרכבה עם חברת בלקון

Staf icon 0

עמיד בפני נזקי מים

Staf icon 1

עמיד בפני החום והשמש

Staf icon 2

דרוש תחזוקה מינימלית אחת ל X שנה

Staf icon 3

חזק ויציב עמיד ברוחות

Staf icon 4

עמידה בתקנים מחמירים

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call