ליטוש וחיזוק דקים

דק עץ הוא דבר חי, והדק שלכם הוא אחד הגורמים המשפיעים ביותר על התחושה והמראה של החצר שלכם. לא משנה אם אתם בית עסק עם דק לאירוח ועליו שולחנות וכיסאות, או שאתם במשרד שבחר לשים דק במרפסת, או אפילו בית פרטי עם דק יפה בחצר, הדק שלכם דורש תחזוקה.

מתקין דקים מקצועי ואמין ייתן לכם שורה של המלצות והסברים על הדרך לשמור על הדק שלכם בצורה אופטימאלית. נכון, קיימים בימינו בשוק הרבה מאוד תכשירים המאפשרים לכם לתת אקסטרא ברק ועוד הגנה לעץ של הדק לשכם, אך בסופו של דבר, לאורך זמן, מוטב לתת לדק שלכם מעט יותר אהבה, ולהזמין איש מקצוע שיחדש אותו עם ליטוש וחיזוק.

ליטוש הדק – כמו חדש

ליטוש הדק דומה אולי להחלפת ראש מנוע, והפעולה מחדשת את הדק שלכם ומחזירה אותו לימיו הראשונים, יפה, חלק, מבריק ועם צבע מהמם, בדיוק כמו שרציתם. התהליך מהיר ולא מצריך מכם דבר פרט לפינוי המרחב, ובעל מקצוע יגיע אליכם וילטש את הדק.

מעבר לליטוש ישנם חומרים שיש לשים בכדי לסגור את הליטוש, ולוודא כי הוא שומר על הברק והאיכות שלו גם ימים ארוכים אחרי שהתהליך הסתיים, והדק נמצא בשימוש.

חיזוק הדק לאריכות חיים

כל מי שהתקין דק מקצועי ואיכותי יודע כי לא מדובר במוצר הזול ביותר בשוק. הדק שלנו משרת אותנו נאמנה, ואם עוצרים לחשוב על זה לרגע, הדק שלנו חשוף לשמש, ללחות, לגשם, לחום ולקור, שלא לדבר על מפגש בלתי פוסק עם רגליים הצועדות, גרירת רהיטים ועוד.

כדי לוודא שלא יהיה צורך בחידוש הדק והחלפתו, מוטב לבקש מבעל מקצוע לחזק את הדק, תהליך קצר ומהיר אשר מוודא כי הדק שלכם יציב במקומו, וכך פחות חשוף לפגיעות ולנזקים שעלולים לדרוש תשומת לב, כסף, ואולי אף החלפת הדק.

Staf icon 0

עמיד בפני נזקי מים

Staf icon 1

עמיד בפני החום והשמש

Staf icon 2

דרוש תחזוקה מינימלית אחת ל X שנה

Staf icon 3

חזק ויציב עמיד ברוחות

Staf icon 4

עמידה בתקנים מחמירים

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call