פרגולה מעץ גושני

פרגולה גושנית – בניית פרגולות מעץ גושני

פרגולה מעץ גושני – הכוונה לפרגולה הבנויה מקורות עץ גדולות יחסית לפרגולות אחרות. פרגולה מעץ גושני מאופיינת בכך שהיא בולטת בשטח, את הפרגולה הגושנית ניתן לעצב כך שהמראה הכללי יהיה יותר רך על ידי שימוש בקירויי במבוקים שמאוד משתלבים יחד.

כמובן שניתן לעבד את את הקורות של הפרגולה הגושנית ולהלביש אותן אחת אל השנייה ע"י שן שיוצרים בשתי הקורות, ניתן לקבל את הקורות עם סדקים בכדי להקנות לפרגולה מראה אותנטי יותר או לקחת קורות מעץ גושני ללא סדקים למראה חלק יותר ונקי.

מה היתרונות של פרגולה מעץ גושני? ולמה כדאי לשים לב שבוחרים לבנות פרגולה מעץ גושני?

אז כך היתרון המשמעותי זה אורך החיים של הפרגולה, מכיוון שהקורות בפרגולה גושנית הן גדולות יותר אורך החיים שלהן ארוך יותר יחסית לקורות עץ סטנדרטיות שהן קטנות הרבה יותר.

יתרון נוסף שקיים בפרגולה גושנית זה שמכיוון שקורות עץ גדולות ניתן ליצר מפתחים גדולים בין העמודים ולאורך היציאה מהבית ללא חשש משקיעה של הקורות לאורך הזמן .
בנוסף ניתן לתכןן את הפרגולה הגושנית שתהווה בחלק העליון שלה כלומר בגג מרפסת נוספת עליונה מעל הפרגולה

כדאי לשים לב לפני שמחלטים לבנות פרגולה מעץ גושני אם זה בכלל מתאים ללוק הכללי של הבית ואם ניתן לעגן אותה בצורה טובה לבית.

להזמנת פרגולות מעץ גושני או לפרטים נוספים בלקון פרגולות 0525571129
למידע נוסף על היתרונות של פרגולה מעץ גושני התקשרו ונשמח לעזור או הקישו כאן והשאירו פרטים

פרגולת מעץ גושני לחצר – היופי כן קובע

פרגולה גושנית היא אחת היפות והמיוחדות שיש מבין הפרגולות. ניתן להזמין בחתכים שונים ובסוגי עץ שונים שהנפוץ היום זה גושני מעץ אורן אך קיימים מינים נוספים כמו עץ דאגלס, מהגוני, ועוד סוגים. את העץ הגושני ניתן לצבוע בכלל גוון שקיים או לעבד אותו בהתזת חול כל שיראו יותר את הדגשיי העץ.

פרגולה מעץ גושני - חברת בלקון

Staf icon 0

עמיד בפני נזקי מים

Staf icon 1

עמיד בפני החום והשמש

Staf icon 2

דרוש תחזוקה מינימלית אחת ל X שנה

Staf icon 3

חזק ויציב עמיד ברוחות

Staf icon 4

עמידה בתקנים מחמירים

Call