פרגולה מעץ

אצלנו בבלקון מקפידים מאוד על חדשנות ופרקטיות של המוצרים שלנו. 

מתוך הניסיון שצברנו במהלך השנים אנו מבנים שכל פרגולה שונה ומיוחדת מקודמתה כי זה תלוי באופי הבית ברצון הלקוח ובתנאים הסביבתיים. במהלך השנים התקנו מאות פרגולות וגרמנו ללקוחות להיות מרוצים וכך גם לנו בעקיפין.

אפשר לכתוב המון טקסטים על פרגולות אבל בסופו של דבר פרגולה בבסיסה היא יצירת אומנות בתכנון הנדסי נכון.

נשמח להגיע אליכם להצעת מחיר ללא התחייבות מצידכם…

פרגולה מעץ – הפתרון המושלם לגינה שלכם

שנים ארוכות פרגולה מעץ הייתה פתרון ההצללה המועדפת בישראל – ובצדק. חברת בלקון מספקת שירותי תכנון והקמה של סוגי פרגולות מגוונות, כולל בשילוב מתכת או ממתכת בלבד. למרות השינויים הרבים בשוק, היתרונות של הפרגולות העשויות מעץ טבעי נותרים רלוונטיים כפי שהיו והדבר מעניק מגוון אפשרויות נרחב והזדמנויות נדירות ליהנות מצל מעולה בזכות המבנים שעברו את מבחן הזמן (כגון פרגולת גג רעפים). הפרגולות של חברת בלקון מתאימות לגינות, לשטחים עסקיים ולשימושים מגוונים, כאשר דבר אחד נותר ללא שינוי – פתרונות הצללה באיכות בלתי מתפשרת, כולל סיוע בתחזוקה השוטפת המאפשרת לשמור על הפרגולה יפה ואסתטית לאורך שנים ארוכות.

היתרונות המובהקים של פרגולה מעץ

ישנן סיבות רבות לכך שלאורך השנים פרגולות מעץ היום הפתרון היחיד כמעט בשוק – כל הפרגולות שראינו בחופי הים, בפארקים הציבוריים ואפילו באולמות האירועים תמיד היו מעץ, ולהלן הסיבות לכך:

  • הצללה איכותית – אנשים גרים במבנים מעץ הרבה לפני המצאת המזגן, ומלבד הזמינות של חומר הגלם הזה, מדובר בדרך טובה ליצור שטח עם אוורור נעים ובידוד יחסי.
  • מגוון חומרי גלם לבחירה – ניתן לבנות פרגולות מסוגי עץ שונים לקבלת צבעים שונים, אפקט שונה על המתבונן ועמידות בפני איתני טבע.
  • עמידות – פרגולת עץ שנבנתה באופן תקין ואיכותי תשרת אתכם לאורך שנים ארוכות ותאפשר ליצור פתרונות צל מעולים לאורך זמן.

הצרכים המיוחדים שבתחזוקת פרגולות באופן כללי

פרגולות מעץ דורשות תחזוקה שוטפת בכל הקשור בשמירה על מצב העץ התקין. הדבר דורש שימון של שטח העץ ואזורי החיבור של הלוחות ועוד. בין הגורמים המהווים סכנה לפרגולה ניתן למצוא גם את החרקים שעשויים לכרסם את דרכם דרך הפרגולות השונות וכו'. בנוסף, פרגולות מסוימות מגיעות בשתי תצורות – חורפית וקיצית, כאשר החורפית דורשת כיסוי נוסף מעץ המעניק הגנה מפני גשם לכל היושב בפנים. בחירה נכונה בסוגי הפרגולה מהווה שלב חשוב בבנייה המוצלחת. בין הסוגים הנפוצים ניתן למצוא את הפרגולות מעץ גושני העמידות במיוחד, במבוק – חומר גלם דק וקשיח, עץ פיני שהוא זול ביותר. עצי טיק וארז מאופיינים בהגנה פנימית מפני לחות, חרקים וריקבון.

פרגולה מעץ למרפסת ולגינה

Staf icon 0

עמיד בפני נזקי מים

Staf icon 1

עמיד בפני החום והשמש

Staf icon 2

דרוש תחזוקה מינימלית אחת ל X שנה

Staf icon 3

חזק ויציב עמיד ברוחות

Staf icon 4

עמידה בתקנים מחמירים

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call