פרגולות מתכת

בניית פרגולות משולבות ממתכת ועץ – פרגולה תלויה או רגילה המשלבת מתכת ועץ

פנינה יפה אצלכם בגינה שילוב של מתכת מאסיבית ומדויקת עם הצללת עץ מפוארת יוצרת שילוב מושלם בין שני חומרים האחד קר והשני חם כיום יותר ויתר אנשים בוחרים בפרגולה בשילוב מתכת ועץ במיוחד בגלל המראה המושלם מבחינת קווים נקיים והתאמה מושלמת לסגנון הבניה החדשני.

הפרגולה בדרך כלל תלויה באוויר ובכך פותחת את המרחב יעלות נוספת היא התחזוקה השוטפת מכוון שהמסגרת עשויה ממתכת מגולוונת וצבועה ובכך מפחיתה את הטיפול השוטף ובנוסף ניתן לבקש בהזמנה את סרגליי העץ לעשות בצורה שניתנת לשליפה ובכך להקל מאוד בזמן החידוש של העץ הפרגולה בנויה משני חלקים האחד מתכת דבל T או מפרופיל U בשני חתכים עיקרים 160 מ"מ או 120 מ"מ חלק זה מהווה את המסגרת החיצונית של הפרגולה החלק השני הוא העץ הפנימי העשוי מקורות עץ וסרגליי הצללה ב 45 מעלות שהוא בעל יתרון לזרימת אוויר וכניסת אור ליושבים תחתיה ומכוון שהסרגלים ב 45 מעלות הן מצילות מפני השמש ניתן לחפות את הפרגולה בחומר שנקרא פוליקבונט חומר פלסטי נגד גשם שמגיע בשתי דוגמאות שטוח 6 מ"מ או גלי בהתקנה מעל בלקון פרגולות – בניית פרגולות ממתכת משולבות עץ.

בניית פרגולות מתכת

היום אפשר למצוא אינספור פתרונות אדריכליים המשרתים מספר מטרות בו-זמניות, דוגמת פרגולות מתכת שבונה חברת בלקון, המתמחה ביצירת שילובים מדהימים המבוססים על עץ ומתכת, בתור פתרונות הצללה למקומות שונים בשטח הפרטי והעסקי, ולא רק. פרגולות מהוות בסיסי משמעותי לאינספור קונסטרוקציות יפות, אסתטיות ועמידות ביותר. חברת בלקון תסייע לכם לבחור את סוג הפרגולות המתאים ביותר לצרכים שלכם ולעצב את המבנים מאפס, תוך דאגה לכל אמצעי הבטיחות הדרושים לפעילות תקינה וארוכת טווח של הפרגולה, בין אם היא צמודה למבנה או מבוססת על מבנה עצמאי ונפרד. המגוון הרחב מאפשר להיות בטוחים שכל אחד מהמוצרים נבנה על בסיס חומרי הגלם האיכותיים ביותר.

מדוע פרגולות מתכת הן הדבר החם היום בשוק?

לאורך שנים ארוכות, פרגולות עץ היום השליטים העיקריים בשוק ההצללות האינדיווידואליות והמותאמות אישית. אך יותר ויותר אופציות משולבות או מבוססות מתכת מתקיימות היום בשוק ומסופקות על יד החברות המיומנות ביותר בתחום. להלן מספר סיבות מדוע המתכת מתחילה להשתלט על תחום זה ביתר שאת:

  • עמידות – מתכת מאפשרת עמידות גבוהה יותר בפני חום, קור וגם נזקי הזמן. המתכת המשמשת כיום אינה נוטה לחלודה, ולכן ניתן ליהנות משנים רבות של שימוש יעיל.
  • אסתטיות – אין ספק שיופי זה עניין של טעם, אך בעולם המודרני – המראה המתכתי עשוי להיות מרשים יותר ממראה עץ מלא, בעיקר במקומות המיועדים לספק חוויה חדשנית.
  • גיוון – מתכת איכותית מאפשרת ליצור מגוון רחב של צורות ובאמצעות שלד חזק ומותאם אישית אפשר ליצור אפילו תחושת "זרימה" במבנה הפרגולה ולהעניק שימוש נוח ביותר.

מזמינים פרגולות בחוכמה

על מנת ליהנות מכל היתרונות של פרגולות המתכת, חשוב מאוד לדעת ממי להזמין אותן ועל אילו נושאים להתמקד בעת גיבוש ההזמנה. לדוגמא, במידה ודרושה לכם פרגולה לחצר, אפשר ואף כדאי לבסס אותה על אלמנטים של מתכת המחוזקים על ידי עץ איכותי. מעבר לכך, אתם יוצרים את הפתרונות האיכותיים והיעילים ביותר באמצעות עיצוב מתקדם, ולכן כדאי מאוד שלחברה המבצעת יהיה את כל האדם המתאים לשם כך. נושא נוסף שיש לשים עליו את הדעת – זה אחריות. פרגולות איכותיות מגיעות עם אחריות למספר שנים ושירותי תחזוקה שוטפת.

פרגולות מתכת ועץ  לעמידות של שנים

 

Staf icon 0

עמיד בפני נזקי מים

Staf icon 1

עמיד בפני החום והשמש

Staf icon 2

דרוש תחזוקה מינימלית אחת ל X שנה

Staf icon 3

חזק ויציב עמיד ברוחות

Staf icon 4

עמידה בתקנים מחמירים

Call