ריהוט לעיצוב בתים

השוואה בין ריהוט מודרני לעומת ריהוט קלסי

ישנם לא מעט סגנונות של ריהוט. בשנים האחרונות אפשר למצוא לא מעט בתים שבהם קיימת “ערבוביה” של כמה סגנונות עיצוב שונים, שבאופן מפתיע, מצליחים להשתלב זה לצד זה באופן הרמוני ונכון. ובכל זאת, ישנם רבים המעדיפים לבחור אך ורק בסגנון ריהוט אחד בבית, ולו כדי ליצור את האווירה המיוחדת שבה הם מעוניינים. מה מאפייניו של הריהוט המודרני, ומהם המאפיינים של הריהוט הקלסי? התשובה, במאמר הבא.

מאפייניו של הריהוט המודרני

הריהוט המודרני הוא ריהוט מבוקש מאד כיום, וסממנים שונים שלו אפשר למצוא כמעט בכל בית. בבתים, המאופיינים בסגנון עיצובי זה, ניתן לראות לא מעט אלמנטים עיצוביים בעליי קווים נקיים מאד וגם ישרים מאד. הריהוט המודרני עשוי להיתפס על ידי אנשים מסוימים כריהוט קר ומנוכר. הצבעים השולטים בסגנון ריהוט זה הם שחור, לבן, אדום וגם אפור. בדרך כלל יהיו משולבים ברהיטים המודרניים חומרים שונים כמו זכוכית, מתכת ואפילו עץ. הריהוט המודרני הוא ריהוט יוקרתי מאד ומשדר אסתטיקה רבה. הוא יכול להיות ריהוט לעיצוב הסלון, לעיצוב חדרי השינה וגם למטבח.

מאפייניו של הריהוט הקלסי

לא בכדי נחשב הריהוט הקלסי לריהוט מבוקש מאד וגם כזה שמלווה אותנו כבר הרבה שנים. הריהוט הקלסי הוא ריהוט נוסטלגי מאד. אפשר למצוא בו מבחר של אלמנטים עתיקים וישנים, ההופכים אותו לריהוט בעל אופי. ריהוט זה יכול לקחת חלק בחדרי הבית השונים והוא משתלב מצוין לצד סגנונות ריהוט אחרים. הצבעים השולטים בריהוט הקלסי הם צבעי השמנת והלבן. בריהוט זה משולבים פיתוחים מיוחדים, ובעיקר פיתוחים עגולים וגם חומרים נוספים, כמו זכוכית. ריהוט קלסי יהיה בדרך כלל ריהוט העשוי מעץ, שלעיתים ישתלבו בו חומרים כמו עור, למשל. בסלון עם ריהוט קלסי ישלבו פעמים רבות כריות בהירות, מפות תחרה שונות ועוד.

לסיכום

ניתן לראות שקיימים הבדלים משמעותיים בין שני סגנונות ריהוט אלה. ובכל זאת, שניהם מלווים אותנו לא מעט שנים ותופסים מקום של כבוד ברשימת סגנונות הריהוט המוצעים. הריהוט המודרני וגם הריהוט הקלסי יכולים להתאים לכל בית ובעיקר ליצור אווירה מיוחדת מאד, ובתנאי שמשלבים לצדם אלמנטים מתאימים.

Staf icon 0

עמיד בפני נזקי מים

Staf icon 1

עמיד בפני החום והשמש

Staf icon 2

דרוש תחזוקה מינימלית אחת ל X שנה

Staf icon 3

חזק ויציב עמיד ברוחות

Staf icon 4

עמידה בתקנים מחמירים

קידום אתרים אורגני בניית אתרים
Call